.com Domain (Alan Adı)

.com Domain (Alan Adı)

Bu açık bir TLD; Herhangi bir kişinin veya kuruluşun kaydolmasına izin verilir. Başlangıçta kar amacı gütmeyen iş kuruluşları tarafından kullanılmak üzere tasarlanmış olsa da, birkaç nedenden ötürü alan adları için ana TLD haline geldi ve şu anda kâr amacı gütmeyen kuruluşlar, okullar ve özel bireyler dahil olmak üzere her türlü kuruluş tarafından kullanılmaktadır. Alan adı kayıtları, "çömelmeyi" önlemek için adın rezervasyonunu haklı çıkaran bir dış ilişkiyi kanıtlayamazsa, başarılı bir şekilde zorlanabilir. Başlangıçta Amerika Birleşik Devletleri Savunma Bakanlığı tarafından yönetildi .. Mighty .com'u özel çevrimiçi adresiniz yapın. Orijinal üst düzey alanlardan biri olan .com Üst Seviye Etki Alanı (TLD), güvenilir herhangi bir web sitesini oluşturmak için en iyi seçenektir. Markanız için anında bir onay mührü ve pratik olarak internetin kendisiyle el ele gidiyor.

.Com tld, her ülkede ve her pazarda bilinen evrenseldir. İster küresel bir marka ister yerel bir proje üzerinde çalışan bir kişi olun, dünyanın en popüler alanına sahip bir iş gösterin.

Domain Sorgulama

0,99$'dan başlayan fiyatlarla domain (alan adı) bulun.

powered by Namecheap

Uzantı Hakkında Bilgiler

Alan Adı.com
Operatör / KayıtVerisign
IDNVar
DNSSECVar

Ayrıca Bakınız

Whois Sorgulama

.com Alan Adı

Ucuz Domain

.com Domain Kayıt

Domain Satın Al

Domain Nedir

Google Domain

Domain Al

Free Domain

Whois Domain

Domain Sorgula

Domain Ne Demek

Domain Alma

Yayınlanma: Güncellenme: 24.03.2024

Bu site genel internet kaynaklarından alınan bilgiler içerir. Kullanım sorumluluğu size aittir. Materyal sahiplerine ait olan içeriklerin, logoların ve telif ihlaliyle ilgili sorumluluğu ilgililere aittir. Bilgilerin doğruluğu ve güncelliği garanti edilmez. Hatalı veya eksik bilgiler için bize iletişim yoluyla bildirin.