.net Domain (Alan Adı)

.net Domain (Alan Adı)

Bu açık bir TLD; Herhangi bir kişinin veya kuruluşun kaydolmasına izin verilir. Başlangıçta, bir dizi daha küçük web sitesine portal olarak işlev gören dağıtılmış bir bilgisayar ağına veya "şemsiye" sitelerine işaret eden alan adları tarafından kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Unutulmaz ve anında tanınabilir. .Com'dan sonra en popüler ikinci TLD'dir, ister yeni bir iş başlatmak veya tutku projenizi bir sonraki seviyeye taşımak için olsun, kendi internet parçanız için ideal bir seçim haline getirir.

Başlangıçta ağlar veya internet servis sağlayıcıları için tasarlanmıştır, şimdi herkes .NET etki alanı satın alabilir ve bu da onu hem şirketler hem de bireyler arasında popüler hale getirebilir. Bir .NET etki alanı, teknoloji meraklısı işletmeniz veya topluluk tabanlı kuruluşunuz için güvenilir bir web varlığı oluşturmaya başlamak için mükemmel bir yerdir.

Domain Sorgulama

0,99$'dan başlayan fiyatlarla domain (alan adı) bulun.

powered by Namecheap

Uzantı Hakkında Bilgiler

Alan Adı.net
Operatör / KayıtVerisign
IDNVar
DNSSECVar

Ayrıca Bakınız

Whois Sorgulama

.net Alan Adı

Ucuz Domain

.net Domain Kayıt

Domain Satın Al

Domain Nedir

Google Domain

Domain Al

Free Domain

Whois Domain

Domain Sorgula

Domain Ne Demek

Domain Alma

Yayınlanma: Güncellenme: 24.03.2024

Bu site genel internet kaynaklarından alınan bilgiler içerir. Kullanım sorumluluğu size aittir. Materyal sahiplerine ait olan içeriklerin, logoların ve telif ihlaliyle ilgili sorumluluğu ilgililere aittir. Bilgilerin doğruluğu ve güncelliği garanti edilmez. Hatalı veya eksik bilgiler için bize iletişim yoluyla bildirin.