.org Domain (Alan Adı)

.org Domain (Alan Adı)

Bu açık bir TLD; Herhangi bir kişinin veya kuruluşun kaydolmasına izin verilir. Başlangıçta kar amacı gütmeyen kuruluşlar tarafından kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve hala bazıları tarafından kullanılmaktadır. Bir .org etki alanı aldığınızda web adresinize ve çevrimiçi markanıza ekstra bir güven seviyesi oluşturabilirsiniz. Başlangıçta kar amacı gütmeyen kuruluşlar için planlanan .org uzantısı, orijinal üst düzey alanlardan (TLDS) biridir. Şimdi dünyanın dört bir yanındaki herkes için açık olan bu köklü alan, olumlu bir fark yaratmak isteyen kuruluşlar tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır.

Dünyanın dört bir yanındaki kar amacı gütmeyen kuruluşlar ve topluluklar, gerçek bir iz bırakmaya yardımcı oldukları için .org alan adlarını satın alırlar. Milyonlarca web sitesi şu anda hayırseverlik, sanat, eğitim, dini, sosyal ve kültürel siteler dahil .org uzantılarını kullanıyor. Bir .org etki alanı satın aldığınızda, kendi işaretinizi daha hızlı yapmaya başlayabilirsiniz.

Domain Sorgulama

0,99$'dan başlayan fiyatlarla domain (alan adı) bulun.

powered by Namecheap

Uzantı Hakkında Bilgiler

Alan Adı.org
Operatör / KayıtPublic Interest Registry
IDNVar
DNSSECVar

Ayrıca Bakınız

Whois Sorgulama

.org Alan Adı

Ucuz Domain

.org Domain Kayıt

Domain Satın Al

Domain Nedir

Google Domain

Domain Al

Free Domain

Whois Domain

Domain Sorgula

Domain Ne Demek

Domain Alma

Yayınlanma: Güncellenme: 24.03.2024

Bu site genel internet kaynaklarından alınan bilgiler içerir. Kullanım sorumluluğu size aittir. Materyal sahiplerine ait olan içeriklerin, logoların ve telif ihlaliyle ilgili sorumluluğu ilgililere aittir. Bilgilerin doğruluğu ve güncelliği garanti edilmez. Hatalı veya eksik bilgiler için bize iletişim yoluyla bildirin.